Individuální trénink

Vítejte na individuálním tréninku v ProSapiens Biomechanic!

První krok

Individuální trénink vychází z úvodní diagnostiky držení těla a chůze. Snažíme se pochopit jedinečnost klienta a jeho problémy. Během tréninků se je snažíme nejen vyřešit, ale také pomáháme klientovi pochopit jejich příčiny a jak se jim v budoucnu vyhnout.

 

Co je cílem?

Cílem našeho tréninku je nejen zlepšit držení těla, ale také umožnit klientovi provádět různé pohyby, včetně sportovních aktivit, které ho baví. Snažíme se také, aby si klienti své nerovnováhy nejen uvědomovali, ale také je cítili, takže se snažíme o opětovné propojení těla a mysli v jeden celek.

 

Myofasciální uvoľnovaní

Jednou z prvních věcí, kterou se klienti naučí, je myofasciální uvolňování/samo-masáž, kterou se snažíme zaměřit na problémy, jež pramení z nerovnováh a problémů, které jsme identifikovali při úvodní diagnostice.

 

Funkční rehabilitace

Naše tréninky se také zaměřují na funkční rehabilitaci, při níž se snažíme o nápravu držení těla a chůze, což považujeme za prioritu v oblasti lidského pohybu.

Snažíme se také o rozvoj funkční síly na základě biodynamických vlastností chůze, běhu a hodu.

Tímto způsobem také optimalizujeme hmotnost, aby ti, kteří jsou příliš hubení, mohli přibrat, a ti, kteří jsou příliš obézní, mohli zhubnout.

 

Tělo jako jeden celek

Trénink celého těla jako jednoho celku je klíčem k dosažení optimálního zdraví a pohyblivosti. Zaměření pouze na jednu část těla nebo problém nemusí přinést trvalé výsledky.

Důležité je pracovat na všech aspektech pohybu a zdraví, což zahrnuje

  1. sílu,
  2. flexibilitu,
  3. rovnováhu,
  4. koordinaci,
  5. držení těla a
  6. pohyb.

Je důležité si uvědomit, že proces zlepšování pohybových schopností může trvat několik měsíců až let, proto je důležité mít trpělivost a pravidelnost v tréninku.

Jsme přesvědčeni, že individuální trénink nabízí klientům nejlepší příležitost zlepšit držení těla a celkovou kondici s ohledem na jejich jedinečné potřeby a problémy.

Naším posláním je pomáhat klientům dosáhnout zdraví a svobody pohybu, které si zaslouží.

Pokud se chcete dozvědět více o našem individuálním tréninku, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se, že se nám ozvete!

Vyhraj boj proti bolesti a dysbalancím! Rezervujte si individuální trénink!

    Chcete-li se dozvědět více o svém těle, domluvte si ještě dnes bezplatní úvodní konzultaci!

    Kontaktujte nás